Netable

Netable

Netable je vyjímečný produkt pro seniory vyvinutý a vyráběý společností Exbydo. Podíleli jsme se na kompletní vizuální propagaci tohoto produktu, od navržení loga, přes promo fotografie, video, grafické zpracování tiskovin, až po tvorbu webu.

MT Audio

MT Audio

Se společností MT Audio (Marek Točík) jsme začali velmi úzce spolupracovat v roce 2017. Navrhli a vytvořili jsme logo, vizuální styl a nový web. S Markem Točíkem i nadále spolupracujeme.

Československá Fotografie

Československá Fotografie

Československá Fotografie je jeden z největších a nejznámějších tištěných fotografických magazínů. Spolupráci jsme navázali v roce 2017 a zpracovávali jsme pro ČS Fotografii redesign loga a kompletní vývoj a design internetového magazínu.

Vodní Slunečník

Vodní Slunečník

Vodní slunečník je nový produkt, který ochlazuje okolní vzduch v parných letních dnech na zahrádkách retauračních zařízení. Ze slunečníku stříhá jemný poprašek vody, který pomáhá tyto horké dny přečkat a produkt se setkává s úspěchem u zákazníků. Vytvořili jsme slunečníku jeho první logo, animované video a veškeré grafické materiály spolu s novými webovými stránkami.

Pivovar Hrboun

Pivovar Hrboun

Nový jihlavský minipivovar nabízí velké množství příchutí piva, které mění v závislosti na sézóně, případně experimentují s novými příchutěmi a své produkty potom rozvážejí mezi další restaurační zařízení. Pro pivovar jsme vytvořili kompletní značku, počínaje tvorbou loga, grafiky všech etiket, podtácků, triček, atd... Realizovali jsme i nafocení a tvorbu Billboardů a kompletní nový web určený pro prezentaci a aktuální nabídku druhů piv. 

Acqua

Acqua

Pro společnost Aqua jsme vyvinuli nový E-shop, pro který jsme nafotili série produktů za pomoci vodního ráje v Jihlavě, abychom fotky plavek pořídili v autentickém reprezentativním prostředí. V závislosti na tomto focení vznikla i tištěná forma katalogu plavek, kterou jsme realizovali od prvních grafikckých návrhů až po finální tištěnou podobu.

Tři Věžičky

Tři Věžičky

Tři Věžičky jsou jihlavský restaurant / hotel pro který jsme vytvořili nové webové stránky, pro které jsme také nafotili a zpracovali nové image fotky pro online prezentaci a kompletní přefocení a úpravu fotografií interiérů.

Ajax pilníky

Ajax pilníky

S jihlavskou pilníkářskou firmou Ajax úzce spolupracujeme od roku 2015 a od té doby jsme invovali jejich stávající katalog produktů, což obnášelo nafocení více jak 1000ks pilníků, jejich grafická úprava a celkový design. Vytvořili jsme nový funkční E-shop s vlastní administrací, moderní formu loga, propagační materiály pro podporu prodeje na veletrzích a informační videa o firmě, která usnadnila potenciálním klientům nahlédnutí do výroby a filosofie společnosti.

Vodní Ráj

Vodní Ráj

Jihlavský vodní ráj nás kontaktoval kvůli vytvoření nových webových stránek, na kterých jsme pracovali na začátku roku 2016. Pro tento web jsme také nafotili nové promo fotografie interiérů, image fotky a design nových ceníků.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Web design