Netable

Netable

Netable je vyjímečný produkt pro seniory vyvinutý a vyráběý společností Exbydo. Podíleli jsme se na kompletní vizuální propagaci tohoto produktu, od navržení loga, přes promo fotografie, video, grafické zpracování tiskovin, až po tvorbu webu.

MT Audio

MT Audio

Se společností MT Audio (Marek Točík) jsme začali velmi úzce spolupracovat v roce 2017. Navrhli a vytvořili jsme logo, vizuální styl a nový web. S Markem Točíkem i nadále spolupracujeme.

Megapixel

Megapixel

Se společností Megapixel spolupracujeme při pořádání fotografickýh workshopů se zaměřením na výuku focení a postprodukce - zejména retuší, tónování, atd. 

Kronospan

Kronospan

Pro společnost Kronospan jsme realizovali náborové a vzdělávací letáky - od focení promo fotografií, přes grafické zpracování letáků až po samotný tisk.

Prague Tattoo Convention

Prague Tattoo Convention

S Prague Tattoo Convention jsme pracovali na tvorbě oficiálních videoreportů z akce, které sloužily k další propagaci následujících ročníků, stejně tak k nahlédnutí pro ty, kteří se akce nemohli zůčastnit. Dělali jsme také krátká videa z focení finalistek Miss Tattoo, která se každoročně vyhlašuje jako nejkrásnější tetovaná dívka konvence. Od roku 2017 je náš fotograf oficiálním fotografem a porotcem Miss Tattoo Convention.

CITY PARK Jihlava

CITY PARK Jihlava

Pro jihlavský City Park natáčíme video reporty z akcí, které probíhají pravidelně ve vnitřních prostorách. Z těchto akcí také vytváříme foto reporty, sloužící pro další propagaci akce, stejně jako připomenutí pro návštěvníky. Mezi akce patří například Nightshopping, Maminka Cityparku, Den dětí, a další... Realizovali jsme také krátký reklamní spot, představující nové polstrované pohovky, které byli do prostor nainstalovány.

HC DUKLA Jihlava

HC DUKLA Jihlava

HC Dukla Jihlava se stala od roku 2015 našim obchodním partnerem a od této chvíle realizujeme upoutávky na zahájení každé nové sezóny Play-Off. Pro Duklu také fotografujeme podklady na promo materiály, plakáty a další.

CUP Security

CUP Security

CUP Security je společnost zabývající se nabídkou kominických služeb a zabezpečovací technikou. Pro společnost jsme vytvořili nové logo, webové stránky, vizitky, velké množství grafických materiálů, několik krátkých videí pro zdůraznění předností jejich služeb a nadále úspěšně spolupracujeme.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fotografie